Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tani, dobry hosting - opinie

Utworzony przez mariant, 24 kwietnia 2013 r. o 00:00
Hekko. Mają tanie, niezawodne konta, które przynajmniej w moim przypadku działają pierwsza klasa. Nie stawiajcie na drogie usługi - nie dają kompletnie nic, nie mają nawet sprawnego supportu, więc siedzenie na nich jest po prostu zwyczajną głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim - Firehost, od nich zaczynajcie testowanie, na tej podstawie najłatwiej będzie ocenić jakość działania. Ale u nich na spokojnie nawet na małym koncie postawcie kilka serwisów i całość powinna działać pierwsza klasa. Testujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli hosting jest darmowy, to albo z czasem padnie, albo sami od niego uciekniecie. Darmowe usługi nie są po to, aby stawiać na nich coś poważnego. To możecie traktować w kategoriach zabawek, które mają wam pomóc poznać zasady działania usług hostingowych. Bo na pewno nie posłużą pod prowadzenie serwisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno Firehost. U nich masz tego bardzo dużo, a przede wszystkim hosting działa niezawodnie. Plusy można wymieniać, ale najbardziej chodzi o to, że strony działają, a ja tym hostingiem wcale nie muszę się przejmować. I głównie na to radzę patrzeć w przypadku hostingów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jesteśmy na Firehost, działa to w porządku, dobre parametry. Supprto pierwsza klasa, uptime wysoki. Sami robicie sobie testy - są darmowe. Po tym po prostu widać, z jaką usługą macie do czynienia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość wydajny i stabilny, a przy tym tani hosting znajdziecie też na cal.pl (domenę dorzucają gratis) - powinien się sprawdzić, najlepiej przetestować samemu. Co do darmowych hostingów, to odradzam - nie można na nich polegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dla odmiany od wszystkich mogę polecić z czystym sumieniem trójmiejski ******webd.pl - są natychmiastowi jesli chodzi o support i podpowiedzi telefoniczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W żadnym przypadku nie warto stawiać na darmowe hostingi, a już tym bardziej, jeśli chcecie tam stawiać normalne serwisy - poważnie. Kluczowe znaczenie ma solidność i niezawodność. Działa to pierwsza klasa, po prostu dopasujcie sobie podstawowe parametry i tyle. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hekko, kwestia dopasowania odpowiednich pakietów pod wasze oczekiwania. Nasze doświadczenia pozytywne, ale każdy sam powinien odpalić sobie okres testowy i na tej podstawie to oceniać. A takie usługi są tanie. W dużych graczy nie ma się co ładować - przy masówce jesteście inaczej traktowani. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firehost działa w porządku - mam tam konto od wielu lat, działa niezawodnie. Trzeba tylko umiejętnie dopasować sobie pakiety hostingowe. Nasze doświadczenia pozytywne, wszystko działa pierwsza klasa. A hosting? Kwestia dopasowania odpowiednich parametrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firehost, kwestia tylko jakich parametrów oczekujecie. Nasze doświadczenia pozytywne, działa to stabilnie. Musicie jednak to dobierać tak pod siebie, żeby działało stabilnie. Test darmowy, panel zarządzania można dobrać. Temat godny uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hosting musi na czymś zarabiać. Jeśli nie ma reklam, to musi na czymś innym.  A darmowa usługa nie da wielkiej jakości. Nie postawicie tam normalnej strony, ewentualnie jakieś śmieciowe zaplecze. Zresztą - u nas hosting jest zbyt tani, żeby bawić się w takie kombinacje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My dalej, od dawna na Hekko. Konta różnej wielkości, na każdym inna ilość domen, ale na pewno w każdym przypadku niezawodność działania, solidność i dobre parametry. Z naszego doświadczenia - usługa zdecydowanie na plus, tym bardziej patrząc na to, jak u nich działa support. A tak działać powinien. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto wyrobić sobie własną opinię testując usługi. home daje teraz możliwość testowania nowych usług za darmo do końca roku: ***s://beta.home.pl/testuj/#testuj dodatkowo można wziąć udział w konkursie, gdzie na forum zgłaszamy błędy i uwagi. do wygrania kasa na ich usługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam jakość działania Hekko. Kawał solidnego serwera, który nie sprawia żadnych problemów. Największe plusy - solidność, niezawodność. Działam z nimi od dawna, plusów mają naprawdę wiele, ale tym najważniejszym są oczywiście parametry. Okres testowy jest darmowy. Przecież każdy na własną rękę może sobie sprawdzić, jak to działa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomagier napisał:
Potwierdzam jakość działania Hekko. Kawał solidnego serwera, który nie sprawia żadnych problemów. Największe plusy - solidność, niezawodność. Działam z nimi od dawna, plusów mają naprawdę wiele, ale tym najważniejszym są oczywiście parametry. Okres testowy jest darmowy. Przecież każdy na własną rękę może sobie sprawdzić, jak to działa.
 Najlepiej testować, wtedy wiadomo co i jak. A jak jest z limitami transferu i parametrami bezpieczeństwa w Hekko, bo to mnie w tym przypadku martwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie jest niedrogi i dobry ***hosting7.eu ale co też bardzo ważne w porównaniu do innych firm mają tanie domeny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firehost - również polecam. Kasa bardzo mała,  a jednak parametry sensowne. Z mojego doświadczenia - wszystko zdecydowanie na plus. Oczywiście to w każdym przypadku kwestia wyłożenia odpowiedniego budżetu i oczekiwań. Pod tym względem akurat jednak w ostatnim czasie sporo się zmieniło. Odpalcie test - sami zobaczycie jak to działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecę netbomb.pl - dobre pakiety, stabilne działanie serwerów, dobra pomoc techniczna. Na dodatek każdy klient może, bez dodatkowych opłat, używać certyfikatów SSL. No i dostępny jest darmowy test. Można więc testować bez obaw. Na dodatek ceny na domeny też są przyzwoite. Zarówno na rejestrację jak odnowienie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na spokojnie możecie działać na Hekko. Jestem tam od dawna, usluga jest niezawodna i nie sprawia problemów. Mamy z nimi wyłącznie pozytywne doświadczenia.  A serwer trzeba dobierać tak, żeby całość działała niezawodnie. Od czego macie okresy testowe? Wszystko można łatwo weryfikować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...